ASE Job&Internship Fair 2017

28 martie 2017 Clădirea „Ion N. Angelescu” (Bastiliei), la parter, etajele 1 și 2

Târgul de joburi și locuri de internship „ASE Job & Internship Fair” dedicat studenților și absolvenților ASE, eveniment conceput și lansat de Asociația Absolvenților Alumni ASE în anul 2013, a revenit cu cea de-a IV-a ediție.

Evenimentul a avut loc pe 28 martie 2017, în clădirea „Ion N. Angelescu” (Bastiliei), la parter, etajele 1 și 2. Organizatorii celei de-a IV-a ediții, Academia de Studii Economice din București în colaborare cu Uniunea Studenților Academiei de Studii Economice din București (USASE), Asociația Facultăților de Economie din România (AFER) și Fundația ASE au creat toate condițiile astfel încât companiile participante să interacționeze direct cu numeroșii studenți și absolvenți interesați de oportunități de carieră, atât la standurile de prezentare cât și la prin intermediul workshop-urilor.