BALUL ALUMNI FABIZ 2017

10.11.2017 Radisson Blu Hotel

Pe 10 noiembrie 2017 a avut loc la Radisson Blu Hotel prima ediție a balului Alumni FABIZ și a strâns laolaltă absolvenți din diferite generații, cadre didactice și reprezentanți ai partenerilor facultății, pentru o seară inedită de networking în care vechi legături au fost reluate și altele noi au fost create.

Scopul Alumni FABIZ este de a contribui la realizarea și consolidarea relațiilor dintre absolvenții FABIZ și actualii studențti, promovând relațiile de colaborare și susținere reciprocă.

Balul, care a deschis seria de evenimente destinate Alumni FABIZ, s-a bucurat de sprijinul partenerilor (Berăria H, Miniprix, Merlin's vitamin aqua, “House of Beauty Clinic”, Techir, Nena Events, Doctor Stănilă, Zarea, The Item, Soigne, Prive Bel, Sir Ludovic, Bio Ortoclinic). Cu ajutorul acestora a fost organizată și o licitație ce a avut ca scop strângerea de fonduri pentru renovarea laboratoarelor IT de care să beneficieze viitori si actualii studenti.